---

Newsletter

Podaj swojego maila a prześlemy Ci najświeższe informacje o aktualnych wydarzeniach, konkursach i nowościach!

Regulamin

Facebook

                                          Dołącz do naszej społeczności

Coaching

Witaj Wspaniała Kobieto!


coaching-zdjcieTak, to właśnie Ty.
Jesteś nią, nawet jeśli dzisiaj nie do końca w to wierzysz.


Chcesz się rozwijać? Tworzyć szczęśliwe i spełnione relacje z ludźmi? Czuć się szczęśliwa w tym co robisz zawodowo? Realizować swoje marzenia, pasje, plany?

Jesteś kobietą. Być może matką albo babcią. Jesteś cenionym współpracownikiem. Jesteś przyjaciółką, partnerką, singielką. Na co dzień godzisz tyle ról i zadań.

Jesteś bohaterką własnego życia.


Jeśli chcesz wyjść w swoim życiu poza „muszę”, „trzeba” i „powinnam”, otworzyć się na nowe nieograniczone możliwości, poczuć moc, która drzemie w Tobie, gotowa by zapłonąć, aby stać się najszczęśliwszą kobietą jaką znasz...


...wówczas jesteś gotowa na to, co dalej.

Wierzę, że potencjał osobistego wzrostu znajdziesz w miłości do siebie, pełnej akceptacji tego, kim jesteś oraz w pogłębianiu samoświadomości, dzięki której wzmocnisz pewność siebie. To wszystko czeka na Ciebie w trakcie coachingu.

W trakcie coachingu, Ty i Ja stworzymy dynamiczny Duet Odkrywania Mocy, jeśli:

• Chcesz wzmocnić poczucie własnej wartości, pewność siebie i odkryć wspaniałą kobietę w sobie.
• Jesteś podekscytowana myślą o dotarciu do własnej mocy.
• Chcesz nowych opcji, możliwości wyboru, aby wyjść z dotychczasowej strefy komfortu i nadać swojemu życiu nową jakość.
• Chcesz odkrywać i celebrować to, kim naprawdę jesteś, SIEBIE PRAWDZIWĄ.
• Wierzysz, że rozwijanie pewności siebie pomoże Ci w doświadczaniu poczucia spełnienia każdej sferze życia, abyś mogła uczynić siebie najszczęśliwszą osobą jaką znasz.
• Chcesz zyskać energię do dokonania potrzebnych zmian.


Twój Coach Mocy  jest tutaj!

Witaj, jestem Patrycja Załug, jestem certyfikowanym coachem i dyplomowaną trenerką budowania pewności siebie, prowadzę Akademię Kobiet Sukcesu i Instytut Przemiany. Pracowałam w korporacji przez wiele lat, a potem zostawiłam ją, aby idąc za głosem serca poświęcić się robieniu tego, co kocham i w co wierzę. Dziś uczę kobiety jak słuchać głosu własnego serca i za nim podążać.
 
Nazywam to budowaniem prawdziwej wewnętrznej pewności siebie.
Chcę pracować z kobietami, które są gotowe na to, aby pójść dalej, rozwijać się i doświadczać spełnienia w każdej sferze życia.

Wierzę, że masz wszystkie potrzebne zasoby, żeby żyć tak, jak tego pragniesz! Masz wystarczająco dużo odwagi, żeby realizować swoje marzenia i wystarczająco dużo miłości do siebie, żeby sobie na to pozwolić.

Będę szczęśliwa mogąc Ci towarzyszyć na drodze odkrywania SIEBIE PRAWDZIWEJ i stawania się w pełni PEWNĄ SIEBIE.


Mam szczególne miejsce w sercu dla kobiet, które są podekscytowane tym, że mogą stworzyć nową historię własnego życia, cudowną, ekscytującą, pełną miłości do siebie i innych.

Wierzę, że każda kobieta może żyć tak jak chce i doświadczać pełni szczęścia. Wybór czy pójść drogą spełnienia, jest w rękach każdej z nas. 

Chcę być iskrą, która rozpali w Twoim sercu zachwyt życiem i miłość do samej siebie.
Jeśli tylko czujesz się na to gotowa.

Brzmi jak to, czego potrzebujesz?
Skontaktuj się ze mną i umów na pierwszą sesję coachingową.


E-mail: patrycja@instytutprzemiany.pl, tel. + 48 721 761 769, www.instytutprzemiany.pl ; www.codzienniepewnasiebie.pl


Chcesz wiedzieć więcej? Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Z czego składa się program coachingu?

Program jest indywidualnie dobrany do Twoich potrzeb. Zapisz się na sesję wstępną: patrycja@codzienniepewansiebie.pl

Kiedy i gdzie?

Terminy sesji ustalane są indywidualnie. Pierwsze dwa spotkania odbywają się mniej więcej co tydzień, kolejne co dwa tygodnie.

Miejsce sesji: kameralny gabinet w Inspiration Space przy ul. Kurpińskiego 55B w Warszawie, tuż obok Metra Służew.

Co to jest coaching?

Najprościej można powiedzieć, że coaching to pełna mocy rozmowa, która daje pasjonujące rezultaty. Rozmowa transformująca, w trakcie której na nowo odkrywasz siebie i pragnienia własnego serca oraz wypracowujesz skuteczne sposoby jak za nim podążać, jak dbać o realizację tego co dla Ciebie ważne i napełniać swoje życie jeszcze większym sensem i znaczeniem. 

Czym coaching nie jest? Nie jest terapią ani mentoringiem, coach nie dostarcza gotowych rozwiązań, tylko pomaga dotrzeć Ci do własnych, najlepszych dla Ciebie odpowiedzi.


A, co jeśli okaże się, że to nie dla mnie?

Umów się na pierwszą sesję, jeśli poczujesz, że to nie dla Ciebie, będziesz mogła zrezygnować z dalszej pracy nie ponosząc żadnych kosztów.

 

Wykształcenie i doświadczenie Twojego Coacha Mocy: 
 

• Dyplomowana trenerka i certyfikowany coach, ukończyła z wyróżnieniem Podyplomowe Studium Trenerów Grupowych w Laboratorium Psychoedukacji przy Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie a także Zarządzanie przedsiębiorstwem w Szkole Głównej Handlowej. Absolwentka coachingu w renomowanej Szkole Coachów TROP.
• Właścicielka Instytutu Przemiany oraz współwłaścicielka Akademii Kobiet Sukcesu, jednej z największych organizacji kobiecych w Warszawie zajmujących się rozwojem osobistym, obecnie społeczności ponad 5 tysięcy kobiet.
• W Radio Kolor współprowadzi audycję Liderki Uśmiechu, w której wraz z zaproszonymi Gośćmi inspiruje do pozytywnego spojrzenia na życie i swoje możliwości.
• Autorka wielu artykułów nt. wzmacniania pewności siebie, opublikowanych m. in. w Magazynie Coaching, oraz na kobiecych portalach o dużym zasięgu, jak np. Gazeta.pl Kobieta.
• Bazując na ponad 10 latach doświadczeń w budowaniu pewności siebie, stworzyła autorski program "Codziennie Pewna Siebie", z którego skorzystało już prawie 1000 kobiet.
• Przez wiele lat pracowała w korporacjach. Doświadczenie zawodowe zdobywała m. in. jako product manager, PR'owiec, prezenterka telewizyjna. Od 2009 roku wdraża w życie swoją misję wspierania kobiet w budowaniu pewności siebie prowadząc własną firmę, Instytut Przemiany, a w jej ramach warsztaty, sesje indywiudalne oraz coaching.
• Współtworzy i prowadzi Akademię Kobiet Sukcesu organizując projekty wspierające rozwój kobiet, m. in. Szkołę Liderek- praktyczne interdyscyplinarne studium przedsiębiorczości dla kobiet, gdzie też wykłada.
• W latach 2009-2010 Prezes Klubu Top Careers Toastmasters, międzynarodowej organizacji kształcącej mówców i liderów.

• Na Facebooku prowadzi Fan Page "Codziennie Pewna Siebie", gdzie codziennie inspiruje kobiety do słuchania swojego serca i odważnego podążania za jego głosem.


Napisz: patrycja@instytutprzemiany.pl lub zadzwoń 721 761 769.

 

Poznajmy się bliżej – zobacz moje wystąpienia:

 

Pewność siebie – klucz do sukcesu w biznesie – wystąpienie w ramach projektu Sukces nosi Szpilki 
Klucz do wewnętrznej siły – wystąpienie na konferencji Masz w sobie MOC dla 300 osób  
* Wypowiedź ekspercka dla Pracuj.pl 
Po co jesteś kobietą – inspirujące nagranie w ramach projektu 24H Kobiecości Magdy Bębenek

 

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj:

Portrety kobiet przedsiębiorczych – wywiad dla Beaty Tomaszek
Zaakceptować swoją moc dla Endorfiny 
* Artykuły dla Magazynu Coaching
* Wywiad dla HR Web
* Wywiad dla Gazeta.pl Kobieta

Poznaj wrażenia innych ze wspólnej pracy:

Dagmara

Praca z Patrycją jest wspaniała. Zadaje pytania, dzięki którym potrafiłam zajrzeć w głąb siebie i znaleźć odpowiedzi, które rozwiązały moje problemy. Wszystko siedzi w naszych głowach, ale nie potrafimy tego uporządkować. Mamy kawałki układanki, które należy odpowiednio i w dobrej kolejności ułożyć. Patrycja idealnie trafia w sedno, nie zrobiła nic za mnie, wszystko musiałam sama poukładać, ale wiem, że sama nigdy bym tego nie zrobiła. Nasze spotkania trwały raptem 3 tygodnie, a zmieniły moje życie o 180 stopni. Byłam nieśmiała, paraliżowało mnie wiele najprostszych czynności takich jak pójście do sklepu czy odebranie telefonu. To minęło w zaledwie kilkanaście dni. Tak! To prawda! Ponad 20 lat życia pod parasolem strachu i raptem kilka spotkań, dzięki którym w moim życiu wyszło słońce i parasol schowałam. Teraz uczę się życia na nowo, bez obciążeń z tylu lat. Coaching z Patrycją uświadomiły mi wiele oczywistych spraw, które czasem wystarczyło głośno wypowiedzieć, aby nabrały mocy i sensu.Kasia, sesje przez Skype


"Bardzo udane sześć spotkań z Patrycją! Sesje polecam wszystkim, którym nie brakuje chęci i odwagi by zaglądać głębiej odpowiadając na  zaskakujące, ale zawsze trafne pytania Patrycji. Przyjazna i bezpieczna atmosfera podczas spotkań sprzyja szczerej rozmowie i buduje zaufanie, a dużo śmiechu i ciepła pomaga kruszyć lód i iść dalej. Wielkie dzięki Pati!"Małgorzata Karczmarz

Spotkania odbywały się zawsze we wcześniej zaakceptowanym i korzystnym dla mnie otoczeniu. Patrycja dba o komfortową atomsferę, sprzyjającą otwieraniu się i pracy. Jest niezwykle uważna i poszukująca. Celne pytania sprawiły, że już od drugiego spotkania poczułam, że jestem w procesie zmiany. Proces ten trwa do dziś.

Jestem w pewnym sensie zaskoczona ilością odkryć, które poczyniłam podczas tych spotkań.

Niewątpliwie warty podkreślenia jest 100 % profesjonalizm Patrycji i odczuwalna na każdym etapie empatia.
Adam de Nisau, dziennikarz, współzałożyciel inicjatywy "Medytacje Aktywne". www.medytacjeaktywne.pl

"Coaching z panią Patrycją okazał się dla mnie niezwykłą i zaskakującą podróżą w głąb własnej psychiki. Zaczęliśmy pracę od prozaicznego tematu związanego z pracą zawodową, skończyliśmy zaś na poziomie najgłębszych wartości - przywołując model Diltsa: jeśli linia startu znajdowała się na poziomie zachowań i otoczenia, meta była na poziomie duchowości. Ten przeskok jakościowy stał się możliwy z co najmniej dwóch powodów: z jednej strony dzięki panującej w trakcie spotkań atmosferze bezpieczeństwa, z drugiej zaś dzięki celnym pytaniom pani Patrycji, które co najmniej dwa razy diametralnie zmieniły bieg procesu, kierując go na zupełnie nowe, głębsze tory. Chciałbym także zwrócić uwagę na ogromną uważność pani Patrycji, która kierowała spotkaniami z dużym wyczuciem i umiejętnie równoważyła receptywne bycie obecnym z aktywnym uczestnictwem w procesie. To właśnie tę postawę mogli mieć na myśli twórcy coachingu mówiąc, że coach to przede wszystkim towarzysz podróży. Dziękuję. Bardzo wartościowe doświadczenie!"


Partnerzy

logo_coaching_magazyn_2.gif
Inspiration_Space.gif
logo_Vistula.jpg
dobrzemitu_logo.gif
tyibiznes.com.pl.jpg

 

Banerek CPS 180 strona AKS 

 

Banerek książka strona AKS 

Kalendarz zdarzeń

Styczeń 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Najbliższe wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń!