---

Newsletter

Podaj swojego maila a prześlemy Ci najświeższe informacje o aktualnych wydarzeniach, konkursach i nowościach!

Regulamin

Facebook

                                          Dołącz do naszej społeczności

Szkoła Liderek

szkola liderek

 

Sl 1 Ulotka

 

TRWA REKRUTACJA DO

VI EDYCJI SZKOŁY LIDEREK

ROZPOCZYNAJĄCEJ SIĘ W PAŹDZIERNIKU 2016

Szkoła Liderek to unikalne studium stworzone przez Akademię Kobiet Sukcesuktórego celem jest wspieranie kobiet w stawaniu się liderką własnego życia.

"Tym, którzy czekają też może się coś przytrafić, ale będą to rzeczy pozostawione przez ludzi czynu!"

Chcesz stać się osobą wychodzącą z inicjatywą i realizującą własne pomysły?

Bądź jedną z 16 wybranych Kobiet, które będą miały okazję szlifować swoje talenty, stać się bardziej przedsiębiorcze, odkryć swój potencjał biznesowy i rozwinąć swoją firmę marzeń. 

UDZIAŁ W SZKOLE LIDEREK TO WYJĄTKOWA MOŻLIWOŚĆ SPRAWDZENIA SIĘ W DZIAŁANIU, REALIZACJI AUTORSKIEGO PROJEKTU ORAZ PRZETESTOWANIA SWOJEGO POMYSŁU BIZNESOWEGO POD OKIEM DOŚWIADCZONYCH MENTOREK ORAZ TRENERÓW BIZNESU.


PROGRAM 

 

Czeka na Ciebie 6 unikalnych zjazdów w Warszawie. 

Terminy zjazdów 2016/2017. Wszystkie zjazdy są dwudniowe i odbywają się w weekendy (sobota, niedziela)

Gala inaugurująca – 21 października 2016 

ZJAZD 1 – OKRYWAM SIEBIE I WŁASNY POTENCJAŁ BIZNESOWY: 22-23 października 2016 

ZJAZD 2 – PEWNOŚC SIEBIE, KRETYWNOŚĆ, INNOWCYJNOŚĆ W BIZNESIE: 5-6 listopada 2016

ZJAZD 3  – TESTUJĘ ORAZ UCZĘ SIĘ BUDOWAĆ BIZNES BEZ BUDŻETU: 10-11 grudnia 2016 

ZJAZD 4 – UCZĘ SIĘ SPRZEDAŻY I OPRACOWUJĘ STRATEGIĘ SILNEJ MARKI: 21-22 stycznia 2017

ZJAZD 5 – DOSKONALĘ KONCEPCJĘ SWOJEGO BIZNESU: 4-5 marca 2017 

ZJAZD 6 – UCZĘ SIĘ AUTOPREZENTACJI ORAZ WZMACNIAM MOTYWACJĘ: 22-23 kwietnia 2017 

Konferencja kończąca - 20 maja 2017

2

Szkoła Liderek to nie tylko 6 merytoryczno-inspirujących zjazdów, ale również:

 

  • - realizacja autorskiego projektu i możliwość przetestowania się w działąniu pod okiem menorek

- profesjonalna sesja fotograficzna z makijażem o wartości 700zł

- test osobowości MBTI o wartości 400zł

- możliwość występowania publicznego na konferencjach Akademii Kobiet Sukcesu

 

1

        


TWOJA INWESTYCJA W SIEBIE

 

MIEJSCA CZEKAJĄ NA NAJBARDZIEJ ZMOTYWOWANE OSOBY, KTÓRE GOTOWE SĄ NA MOC POZYTYWNYCH ZMIAN W SWOIM ŻYCIU.

 Wartość kursu: 12 000zł. Dzięki pozyskanym partnerom oraz sponsorom w 2015 cena za kurs wynosi 4500zł.

 PROMOCJA: Jeśli zgłosisz się do końca maja całkowita opłata za Szkołę Liderek wynosi TYLKO 3500zł .

 

Zgłaszając się do końca kwietnia oszczędzasz 1000zł.

 

 Aby zgłosić się do Szkoły Liderek wypełnij formularz aplikacyjny:

 APLIKUJ JUŻ DZIŚ!

 

SL 2 ulotka


Dołącz do ponad 60 absolwentek Szkoły Liderek. Zobacz, co mówią Absolwentki ostatnich 2 edycji:

 

11885274 404469896418135 1229487204435914176 n

"Dzięki Szkole Liderek wchodzę na swoją nową drogę zawodową, odważyłam się porzucić to, co dotychczas robiłam, ale nie sprawiało mi przyjemności. Odnalazłam talent, pasję i motywację do działania. Teraz będzie tak, jak chcę!" Ewa Marchlak, V edycja. 

 

 

 

 

 

 980073 10209372721663455 8219404170269757398 o

 "Najważniejsze, co daje Szkoła Liderek to poznanie siebie swoich mocnych stron, uzyskanie lub odzyskanie wiary, że MOGĘ WSZYSTKO. Reszta jest tylko albo aż konsekwencją tego poznania..." Agata Wójcik, V edycja

 

 

 

 

listwon"Liderka to kobieta, której się chce; która ma marzenie i krok po kroku wytrwale je realizuje, zarażając swoim pomysłem innych"- właśnie dzięki tej Szkole stałam się taką kobietą :-)). Dowodem na to jest moja misja, którą obecnie rozwijam, a mianowicie Krok do przodu - strona na facebooku poświęcona zdrowemu, aktywnemu stylowi życia. Dzięki warsztatom, oraz ludziom, których miałam przyjemność poznać w Szkole Liderek uświadomiłam sobie, że moja pasja i wrodzone predyspozycje do motywowania mogą być inspiracją dla innych, a dla mnie możliwością dalszego rozwoju. Konferencja "Wiosenna dawka energii - znajdź swój sposób na zdrowe ciało i umysł", której byłam współorganizatorem, jako projekt IV edycji SL został zrealizowany z sukcesem. 

Justyna Listwoń

kuligowskaSzkoła Liderek…właściwie wszystko zostało już wcześniej powiedziane i mogę tylko podpisać się pod wypowiedziami dziewczyn.  Jeśli jesteś osobą, która lubi się rozwijać, poznawać nowych ludzi i odkrywać siebie ciągle na nowo to miejsce jest właśnie dla Ciebie.  Tu można zatrzymać się na chwilę i poprzyglądać sobie z zupełnie innej perspektywy. Niezależnie od tego czy masz już pomysł na siebie czy nie, czy próbowałaś już swoich sił w biznesie czy wciąż zastanawiasz się gdzie i jak ulokować swój potencjał, energię, czas, fundusze i - najważniejsze – serce ;) Dziewczyny! Szkoła Liderek to inwestycja w…siebie. Powodzenia!

Izabela Kuligowska

Jadwiga Kwiatkowska"Udział w Szkole Liderek to okazja na to, aby odnaleźć siebie i swoje możliwości. Okazja na to, aby w bardzo dobrze nastawionym gronie osób przekonać się, że fakt poszukiwania czy poczucie, że chce się coś zmienić  w swoim życiu zawodowym to nie fanaberia i że takich poszukujących jak ja jest więcej. Każdy zjazd ładuje baterie i pozytywnie nastraja, inspiruje do nowych działań, podpowiada, gdzie szukać rozwiązań - Dziękuję!" Jadwiga Kwiatkowska 

Michalska Malgorzata

"Polecam Szkołę Liderek wszystkim kobietom, które chcą odkryć swoją pasję i szukają pomysłu na siebie. A jeśli wiecie już, czego chcecie w życiu - to jest miejsce, gdzie będziecie mogły obejrzeć i przeanalizować swoje plany pod wieloma aspektami. Nieocenioną i największą wartością jednak jest moc i wsparcie, jaką daje grupa kobiet - współuczestniczek" Małgosia Michalska-Wojciechowska

Dorota SpoczaskaPo sobie i moich koleżankach widzę, że każdej z nas Szkoła Liderek dała coś innego, bo też każda z nas miała inne potrzeby i wątpliwości. Na pewno jeśli wahasz się czy iść drogą własnego biznesu lub jeśli nie znalazłaś jeszcze swojej drogi to zdecydowanie ten program da Ci wiele możliwości odpowiedzenia sobie na najważniejsze pytania. Czerpanie z wiedzy i energii organizatorek, mentorek, prowadzących i uczestniczek to bezcenne doświadczenie otwierające wiele szufladek w mózgu :)" Dorota Spaczyńska - Pilorz 

Barbara Karska

"Polecam Szkołę Liderek tym kobietom, które chcą poznać i poczuć swoje pasje, dotrzeć do swoich marzeń oraz nauczyć się, jak zacząć biznes bez nakładów finansowych. Mi się to udało! W szkole Liderek zapoczątkowałam cykl bezpłatnych konferencji zatytułowanych "Zbyt zajęci, żeby żyć?" Barbara Karska

barbara leszczynska

Szkoła Liderek daje niezwykłe kobiece wsparcie. Rozpoznanie lub przypomnienie sobie swoich mocnych stron oraz odzyskanie pewności siebie daje olbrzymi zastrzyk energii do życia po swojemu."

Barbara Leszczyńska

Malgorzata Pilat"Pierwszym krokiem do realizacji biznesu jest poznanie siebie, swoich pasji, umiejętności, odkrycie pragnień, tego co daje radość i szczęście, w czym dobrze się czuję i co jest moje. Gdy już to w sobie odkryjesz potrzeba tylko motywacji i wsparcia do działania. Te wszystkie rzeczy daje właśnie Szkoła Liderek, która wspomaga w podjęciu decyzji o własnym biznesie."

Małgorzata Piłat


 

Organizator Szkoły Liderek: Akademia Kobiet Sukcesu

  logo AKS


Partner Strategiczny VI edycji:  Inspiration Space

Inspiration Space

Partnerzy

logo_Vistula.jpg
Inspiration_Space.gif
tyibiznes.com.pl.jpg
dobrzemitu_logo.gif
logo_coaching_magazyn_2.gif


mistrzynie zycia pelnia 

 

Banerek CPS 180 strona AKS 

 

Banerek książka strona AKS 

Kalendarz zdarzeń

Maj 2016
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31