renowacja mebli przez kobiety

Kobieta sukcesu wie jak sprzedawać meble – renowacja

Sprzedaż mebli to świetny sposób na zarobienie trochę pieniędzy przy jednoczesnym sprzątaniu przestrzeni w domu. Istnieje wiele miejsc, w których można wystawić swoje meble, aby przyciągnąć potencjalnych nabywców. Publikuj reklamy online, aby pochwalić się meblami, ale nie zapomnij reklamować się w swojej społeczności. Aby to zrobić, musisz stworzyć świetną reklamę, która przedstawi jakość tego, co sprzedajesz. Zamieść ogłoszenie w dowolnym miejscu, dopóki nie będziesz w stanie sfinalizować umowy. Po przekazaniu mebli kupującemu, odbierz płatność i rozważ wypełnienie pustej przestrzeni czymś nowym!

Oczyść meble przed próbą reklamy

Meble są gwiazdą reklamy, więc dobrze wyglądają. Odkurz i usunąć wszelkie osadzone na nim zanieczyszczenia. Następnie zmyj plamy szorując mydłem i wodą lub pastą do mebli. Rozłóż także jak najwięcej mebli, aby wyczyścić wnętrze. Na przykład wyjmij szuflady z komody i ściągnij poduszki z kanapy. Pomaga w poprawianiu wyglądu mebli, ale także zapewnia, że nie pozostawisz nic cennego. Niektóre uszkodzenia są normalne w przypadku używanych mebli. Nie musisz próbować naprawiać lub usuwać trwałych uszkodzeń. Sprzedaj meble tak, jak są.

Rób wysokiej jakości zdjęcia mebli

Upewnij się, że meble wyglądają na czyste i nie ma w pobliżu żadnych bałaganu. Ponadto ustaw dobre oświetlenie, aby zdjęcia były tak wyraźne, jak to tylko możliwe. Gdy będziesz gotowy do robienia zdjęć, zrób je pod kilkoma różnymi kątami. Pozwól potencjalnym kupującym zobaczyć zdjęcia, aby mogli dowiedzieć się, co sprzedajesz, nawet jeśli nie będą w stanie zobaczyć ich osobiście. Rób wyraźne zdjęcia plam i innych problemów, aby potencjalni kupujący wiedzieli, co otrzymują. Zwiększ szanse sprzedaży, wystawiając meble w domu. Spraw, aby wyglądał jak ekspozycja w sklepie. Daje to nabywcom większą jasność co do rozmiaru i stylu wystroju.

Pokaż wszystko, co jest zawarte w zestawie mebli

Jeśli na przykład sprzedajesz stół i krzesła w jadalni, ustaw je razem na co najmniej jednym zdjęciu. Aby uniknąć zamieszania, oddziel meble, których nie sprzedajesz w pakiecie. Twoja reklama powinna wyraźnie pokazywać, co planujesz sprzedać. Pamiętaj, że kupujący online często klikają reklamy, dopóki nie zauważą dobrego obrazu. Jeśli Twoje zdjęcie jest mylące, możesz mieć trudności ze sprzedażą lub zrazić ludzi, którzy nie rozumieją, co sprzedajesz.

Opisz co i jakie meble sprzedajesz

Opis powinien być krótki i na temat. Wymień ważne szczegóły dotyczące mebli, takie jak rok ich wyprodukowania, sposób użytkowania i stan, w jakim się znajdują. Opis musi być tak uczciwy, jak to tylko możliwe, aby zachęcić kupujących do zastanowienia się nad tym, co „ sprzedać.

Wybierz uczciwą cenę, jakiej oczekujesz od sprzedaży mebli

Cena będzie zależeć od wielu czynników, w szczególności od stanu mebla. Ogólnie rzecz biorąc, od 70% do 80% ceny zakupu stanowi uczciwą stawkę początkową dla używanych mebli. Odejmij kolejne 5% do 10 % jeśli posiadają znaczące ubytki, zanieczyszczenia, uszkodzenia.

Podaj swój numer telefonu lub inne informacje kontaktowe

Wybierz sposób, w jaki potencjalni kupujący mogą się z Tobą skontaktować. W przypadku reklam internetowych pozostawienie adresu e-mail jest w porządku, chociaż możesz również podać swój numer telefonu. Jeśli publikujesz reklamę w swojej społeczności, dzwonienie lub pisanie SMS-ów najprawdopodobniej będzie łatwiejsze

Negocjuj, jeśli nie możesz od razu sprzedać mebli

Czasami kupujący oferują mniej niż to, co chcesz dostać za swoje meble. Przygotuj się na to, przedstawiając kilka podstawowych odpowiedzi. Jedną z najczęstszych taktyk jest obniżenie nieco ceny wywoławczej, aby kupujący zgodził się na umowę. Jeśli nie spieszysz się ze sprzedażą, możesz odrzucić oferty, aby poczekać na taką, którą będzie dla Ciebie do zaakceptowania.

About the author